Rejsy

REGATY – Bieg Kaprów – Gdynia – Nexo (Bornholm) – Gdynia

Chcesz poczuć klimat i emocje morskich regat? Nie ma lepszej okazji!

Zapraszamy do naszej załogi regatowej, która tym razem weźmie udział w regatach organizowanych przez Jacht Klub Marynarki Wojennej Kotwica w Gdynia.

Te regaty są wyjątkowe z dwóch powodów: odbywają się ramach Dni Morza oraz w związku ze stuleciem sportów wodnych w Marynarce Wojennej.

W regatach wystartujemy na wygodnym, dobrze wyposażonym i bezpiecznym jachcie typu Delphia 47 (prawie 15m długości) Blue HORIZON. Dodamy, że jacht ten wpłynął jako pierwszy na metę w ostatniej edycji kultowych już regat Bitwa o Gotland 2018.

Emocje sportowe i przygoda żeglarska – gwarantowane.

Cena zawiera wszystkie koszty z wyłączeniem kosztów wyżywienia (zwyczajowo załoga zrzuca się na zakup artykułów spożywczych).

Jacht: https://sailingfactory.devnoveo.pl/rejsy-morskie/delphia-47/

Więcej informacji telefonicznie lub mailowo:

Tel: 600 357 117

E-mail: jacek.chabowski@sailingfactory.devnoveo.pl

 

Zobacz także: https://sailingfactory.devnoveo.pl/rejsy-szkoleniowe-zeglarskie/

Po wysłaniu rezerwacji, w ciągu kilkunastu minut zostanie przesłana informacja z numerem konta do wpłaty zaliczki. Jeżeli w tym czasie nie dotrze żadna wiadomość z naszej strony, prosimy o sprawdzenie czy wiadomość nie została uznana za spam (folder spamów w programie pocztowym) lub kontakt z nami w sprawie rezerwacji: jacek.chabowski@sailingfactory.devnoveo.pl lub telefonicznie: 728-906-342 lub 600-357-117

 

 

regaty

sailing factory

regaty regaty

 

 

  • Data: 20/06/2019 - 23/06/2019
  • Trasa / akwen:
  • Wolne miejsca: 2
  • Cena za osobę: 790,00 PLN

Formularz zgłoszeniowy

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.